200

Web Sitesi : www.tokatguvenrentacar.com

Kurumsal

Hakkımızda

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Güven Rent A Car & Oto Kiralama yönetimi, VIP araç ve şöförleriyle kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Oto Kiralama, Filo Kiralama ve Ticari Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan Güven Rent A Car & Oto Kiralama her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir. İlke ve politikamızla size hizmet vermekteyiz. İş birliğimizin gerçekleşmesi dileğiyle...

Devamı

Hizmetlerimiz

İkinci El Değerlendirme

Aracınızı satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Profesyonel olarak verilen araç alım-satım işlemi ile zaman kaybetmez, hukuki risklerden kendinizi korumuş olursunuz.. http://www.tokatguvenrentacar.com size uygun alım çeşitleri sunar. .

Devamı

Bireysel oto Kiralama

Araç Kiralama Sözleşmesi (bireysel) Bu sözleşmede belirtilen aracı kiraya veren Güven Rent A Car & Oto Kiralama "KİRALAYAN", kira karşılığında kullanmak üzere aracı kullanan "KİRACI" , olarak adlanacaktır.

Devamı

Kurumsal Filo Kiralama

Filo Kiralama Nedir? Uzun Dönem Filo kiralama bir operasyonel kiralama çeşidi olup araç ihtiyaçlarının satın alınmadan uzun dönem araç kiralanmasıdır. Uzun dönem araç kiralayan firmalar, en az 6 aydan başlayarak 48 aya kadar kiralama yapabilmektedir Araçlara ait tüm vergi,bakım ,sigorta istihdam ,filo kiraya verene ait olması nedeniyle uzun dönem araç kiralama, firmalar için ciddi avantajlar getirmektedir.

Devamı

Ürünlerimiz

Volkswagen Jetta 1.6 TDI DSG Otomatik

Volkswagen Jetta 1.6 TDI DSG Otomatik

0,00TL | Araçlarımız

Fiat Doblo Combi 2012 Model

Fiat Doblo Combi 2012 Model

0,00TL | Araçlarımız

Fiat Punto EVO  2011 Model

Fiat Punto EVO 2011 Model

0,00TL | Araçlarımız

Fiat Linea 2012 Model

Fiat Linea 2012 Model

0,00TL | Araçlarımız

Yorumlar

YORUM GÖNDER